04 تیر 1396 ساعت 06:20
Slide Title 1 Slide Title 2 Slide Title 3 Slide Title 4

آخرین محصولات ما

> <

پلمپ کنتور 02

مواد تشکیل دهنده بدنه  : پلی کربنات / ABS / هوستافرم ، استال

جنس سیم : سیم فولاد ضد زنگ که می تواند بنا به درخواست مشتری روکش نایلون نیز داشته باشد .

طول استاندارد سیم : بسته به درخواست مشتری

( لطفاً استانداردی برای طول سیم در نظر گرفته شود که پس از انجام امر پلمپ ، فضای داخل آن را پر می نماید و دیگر جایی برای عبور اجسام تیراژ داخل پلمپ باقی نمی گذارد . )

علائم قابل درج : قابلیت درج لوگو و نام آن شرکت محترم و سریال درخواستی مشتری

روش درج علائم : حک شده به روش برتر اشعه لیزر  ( چاپ امن )

رنگ های استاندارد: آبی ، زرد و .... ( بسته به درخواست مشتری )

ویژگی منحصر به فرد: در این پلمپ به جهت بالا بردن سطح ایمنی درپوش طراحی شده که وجود آن امکان تقلب و درستکاری را به 0 درصد می رساند.

 • مقاومت بالا در برابر اشعه مخرب UV
 • مقاومت بالا در برابر دستکاری توسط حرارت ( این نوع دستکاری را  با ذوب شدن و سیاه شدن به وضوح نشان می دهد . در قسمت کف پلمپ فضائی پر شده از مواد پلی کربنات  تعبیه شده است که مانع از دستکاری توسط حرارت و هرز کردن توپی ، به عقب چرخاندن آن و بیرون کشیدن سیم می شود .  )
 • دارای قدرت کشش بالا و مقاومت کافی در برابر هرگونه فشار و ضربات ناگهانی
 • مسیر سیم در داخل بدنه پلمپ کاملاً مشخص شده است تا کاربر به راحتی و بدون نیاز به دقت زیاد ، سیم را به راحتی از داخل بدنه عبور دهد .
 • بدنه توپی پلمپ کاملاً شفاف می باشد تا بازرس بتواند هرگونه دستکاری توسط چسب های پلیمری و یا حرارت را ، به راحتی شناسائی نماید .
 • سطح مقطعی کنار پلمپ طراحی شده که محل درج شماره سریال ، آرم یا مشخصات دیگر می باشد تا ایمنی بالاتری را تأمین نماید و راحت تر قابل خواندن می باشد . لازم به ذکر است به دلیل کپی برداری پیش از حد این نمونه داخل ایران توسط شرکتهای متفرقه
 • امکان چرخش توپی در خلاف جهت عقربه های ساعت غیر ممکن است و در صورت تلاش برای انجام این کار دنده های پائینی توپی رنگی شکسته می شوند .
 • فلپ پلی کربناتی فشرده و غیر اشتعال زا ، بهترین زمینه را جهت چاپ مشخص و واضح ارائه می دهد .
 • درج علائم بر سطح پلمپ سیمی گردشی با روش چاپ امن انجام می شود . این روش بالاترین درجه ایمنی را تأمین می نماید ، از آنجا که قابل پاک کردن ، تغییر دادن یا جابجائی نمی باشد .
 • امکان کدگذاری با رنگ توسط تلفیق بدنه ی شفاف و پیچ های رنگی داخلی وجود دارد . بدین ترتیب که هر استان می تواند شهرستان های خود را با رنگ از یکدیگر متمایز کند .
 • تکنولوژی Heat Staking جهت تثبیت پیچ داخلی در بدنه ی پلمپ استفاده شده است . این تکنولوژی موجب می شود در صورت سعی در باز نمودن یا بریدن پلمپ ، مدارک و شواهد واضحی باقی بماند .
 • هر 5 عدد پلمپ سیمی گردشی به روش جوش التراسونیک به هم متصل شده اند . در حالیکه امکان جداسازی آنها به راحتی وجود داشته و این امر منجر به تسهیل در امر کنترل و نگهداری آنها می شود .

 پلمپ سیمی گردشی ، پلمپی با کیفیت بالا و کم هزینه می باشد که به عنوان راه حل مناسبی جهت حفظ امنیت کنتور به کار می رود.

نحوه کاربرد

یک سر آزاد سیم را از محل های نصب پلمپ موجود در کنتور ، عبور داده و سپس دو سر آزاد سیم را از دو سوراخ موجود در بدنه پلمپ رد می کنیم . کلاهک را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم تا جایی که پلمپ کاملاً در محل کنتور محکم گردد . سپس کلاهک شکسته می شود .

از آنجا که پس از اتمام کار پلمپ باید کلاهک شکسته شود ، در نتیجه اگر به هر روشی سیم از داخل پلمپ بیرون کشیده شود ، پلمپ کردن مجدد آن غیر ممکن است . زیرا دیگر کلاهکی وجود ندارد که به وسیله آن سیم داخل پلمپ چرخانده شود .

همچنین دقت شود حتماً سیم تا انتها داخل بدنه چرخانده شود و هیچ فضائی جهت سوء استفاده و زورآزمائی متقلبان باقی نماند .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا
Copyright www.maxx-marketing.net

تماس با ما

برای تماس با ما یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:
آدرس: تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بالاتر از چهار راه جهان کودک، نبش کوچه صانعی، برج امیر پرویز، طبقه 14، واحد 143
 تلگرام : @partsecurityseal
02188192654-02188199073-02188197528

پربیننده ترین اخبار

افتخارات

شرکت پارت پرگاس سیل با ارائه طیف وسیعی از پلمپ های ایمنی مطابق با جدید ترین استاندارد های روز دنیا ، ازجمله پلمپ های با ایمنی بالا ، پلمپ های برچسبی ، کیف ها و کیسه های ایمنی و ... توانسته است کلیه نیازهای مشتریان خود را از طریق ایجاد بازدارندگی و ارائه شواهد و علائم ظاهری ، تأمین نماید .

Template Design:Dima Group