04 تیر 1396 ساعت 06:21
Slide Title 1 Slide Title 2 Slide Title 3 Slide Title 4

آخرین محصولات ما

> <

انواع هولوگرام

هولوگرامهاي شماره سريال دار :
در اين نوع هولوگرام براي ايجاد امنيت بيشتر و همچنين مديريت و كنترل اجناس و مدارك، شماره سريالهايي بر روي برچسب به كار گرفته مي شوند.     
هولوگرامهاي مخصوص كارت شناسائي :
هولوگرامهاي شفافي هستند كه بر روي كارتهاي شناسائي و يا ساير مدارك حاوي نشانه، امضاء و... قرار مي‌گيرند كه علاوه بر افزايش طول عمر كارت، از تقلب و كپي‌كردن كارت جلوگيري مي‌نمايد.
هولوگرامهاي نقش برگردان :
اين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي بصاين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي بصاين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي بصورت طرحي از برچسب جدا شده و بر روي سطح قرار مي‌گيرند و برخي ديگر نيز بصورت چاپي و با رنگهاي مختلف بر روي سطح باقي مي مانند.     
هولوگرامهاي داراي طرح مخفي :
اين نوارها بمنظور محافظت از جعبه كارتن ويا هربسته ديگري كه نياز به محافظت در سطح بالايي داشته باشند مورد استفاده قرار ميگيرند كه در كنده شدن كلماتي مانندvoid، Canceled و .... ازخود برجاي ميگدارد كه نشان ميدهد بسته باز شده است. در اين نوع هولوگرام همانند ساير هولوگرامها مي توان از جلوه هاي گرافيكي ويا مكانيسمهاي امنيني هولوگرام استفاده كرد.
فويل هاي هات استامپ :
در اين نوع هولوگرام، بصورت حرارتي برروي سطح مورد نظر مانند پارچه‏‎‏‎، فلزات، پلاستيك، چرم، كاغذ و ..... منتقل ميشود و با ماشين هات استامپ مورد استفاده قرار ميگيرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا
Copyright www.maxx-marketing.net

تماس با ما

برای تماس با ما یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:
آدرس: تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بالاتر از چهار راه جهان کودک، نبش کوچه صانعی، برج امیر پرویز، طبقه 14، واحد 143
 تلگرام : @partsecurityseal
02188192654-02188199073-02188197528

پربیننده ترین اخبار

افتخارات

شرکت پارت پرگاس سیل با ارائه طیف وسیعی از پلمپ های ایمنی مطابق با جدید ترین استاندارد های روز دنیا ، ازجمله پلمپ های با ایمنی بالا ، پلمپ های برچسبی ، کیف ها و کیسه های ایمنی و ... توانسته است کلیه نیازهای مشتریان خود را از طریق ایجاد بازدارندگی و ارائه شواهد و علائم ظاهری ، تأمین نماید .

Template Design:Dima Group